Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magnéziumtól van? számíthatok...

Magnéziumtól van? számíthatok még erre?

Figyelt kérdés
ma kezdtem el szedni magnéziumot, direkt figyeltem hogy ne oxid formában vegyek mert alig szívódik fel meg jobban bántja a gyomrot is, naez laktát, és mégis pár óra múlva erőteljes vizes hasmenést eredményezett. (szerintem ez) mennyiséget sem tolom túl, 120 mg van kb egy tablettában, többet kéne bevinni mindenféléből összességében, de ha ez a kevés is problémás nem tudom mi lesz. ehhez is szokatni kell a szervezetet ha nem is akarom növelni?
2021. jan. 11. 16:00
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A magnèzium szedèse általában 4-6 hètig tart kúraszerûen. A napi adagot 375 mg/nap cèlszerû a nap folyamán kèt- három rèszletben elosztva bevenni. Valóban okozhat hasmenèst a magnèzium, de lehetsèges, hogy más gyógyszereket is szedsz mèg mellette?
2021. jan. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
másnap már ugyanaz nem okozott gondot, lehet más kavart be. búzafűport is iszom, lehet először csak összevesztek. lassan próbálok hasznos dolgokat beépítgetni ha kisebb mennyiségben is
2021. jan. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!