Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy félsüket leszek?

Lehetséges hogy félsüket leszek?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném a történetet hogy tudom, tudom hogy orvoshoz kellett volna mennem, de nem jutottam el.. A problémám a következő: 1 hónalja kb nyelésnél vagy sóhajnál fájt a fülem, és a szivem dobogasat is hallottam. 1 hét után egyik nap fájt a fülem, estére elmúlt, de a dobogas meg mindig fennalt. Ket héttel kesobb büdös váladék volt a fülem belso részén, es neha meg csap a szag.. A dobogas meg mindig tart, nem hallok a fülemmel rendesen ( a balról van szó). Tegnap ki jott s fulembol egy kis fulzsir ami feher volt. Neha recseg a fülem, volt amikor minden nyelesnel recsegett, az előbb ha hozza irtem a fülemhez, akkor olyan hangot hallottam mintha "szélvihar" lett volna belul, es ez utan recsegett, eleg durva, elegge felek, mi lehet ez? Mit tudok csinalni? Koszi elore is, gyűlölködő kommentet nem kerek, enélkül is tudom hogy buta vagyok.
2021. jan. 11. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Hónalja helyett: hónapja*
2021. jan. 11. 22:04
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve gyakran viszket is a fülem belül..
2021. jan. 11. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg be van gyulladva a füled. Célszerű lenne megnézetni, mert ha ennyi ideje már nem múlt el, akkor gyógyszeres kezelésre szükség lenne. Menj el fül orr gégészetre, oda nem kell beutaló, csak be kell jelentkezned.

Válaszolva az eredeti kérdésedre: ha nincs kezelve, akkor nagyobb az esélye, hogy maradandó halláskárosodásod lesz. Persze ezt így látatlanban senki nem tudja megmondani, hogy esetedben fennáll-e a kockázat.

2021. jan. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 hónap után rendbe jött magától..
2021. febr. 23. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!