Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli cukoreredményemröl...

Jety12 kérdése:

Reggeli cukoreredményemröl szeretnék véleményt.Elsőre igy jó?Bővebb lent..

Figyelt kérdés
Ma kezdem el a diétát,m kiderült h terhességi cukros vagyok.8.8 lett a 2ó után.Ma hajnalban (4-fél5) arra ébredtem,h nagyon éhes vagyok,nem birtam és megettem egy kisebb teljeskiörlésü rudat.Visszaaludtam.7ókor keltem,megmértem 6.1 lett...gondolom azért m nem éhgyomorra volt.Ez igy elsőre annyira nem rossz ugye?Tudom legközelebb próbáljak meg nem enni..

2021. jan. 15. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne éheztesd magad. A 6.1 tökélesen jó evés után két órával. Ne is legyen nagyon kevesebb. Inkább a finomított lisztes cuccokat kerüld, egyél zöldségeket ha ennyire rágörcsölsz a dologra. 6.9-ig is csak enyhe emelkedésről szoktak a dokik beszélni. Szóval még egyszer: Eszedbe ne jusson éheztetni magad terhesen, csak ne szénhidrátot egyél szénhidráttal. Legyen otthon a kedvenc zöldségedből, nézz utána mik az alacsony glikémiás indexű gyümölcsök, egyéb ételek. Kis támpont: [link]
2021. jan. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!