Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sclerozis multiplexek...

Arya93 kérdése:

A sclerozis multiplexek kapcsolatosan szeretnék kérdést föltenni!?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár hete epe problémáim vannak es porzaszto faradtsag gyotor mivel ezt nem tudtam ez alatt és igen fájdalmas volt, mint egy igazi hipochonder mindent elolvasgattam az interneten, szabály szerükén félig el is temettem magam, a vizsgálat előtt való éjjelen annyira pánikoltam mint meg soha. Akkor éjjel felébredtem, és ahogy fölkeltem nagyon nehéznek éreztem a lábaim. Az reggelre el is múlt, viszont rá 2 napra délután járás közben újra elnehezedtek, és azóta hullámokba jelentkezik meg ráz olyankor a hideg. Vannak idegszál becsípődéseim meg terd inszallag szakadas, kozben az ülő ideg is fáj és lenyílóak a hátsó comredzbe, de igazából ezt a hirtelen lábtartást nem értem. Felek, hogy nehogy SM légyen. A családban már mindenki bolondnak tart, de valósággal rettegtek... szerintetek?
2021. jan. 15. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Szerintunk tenyleg bolond vagy.
2021. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek a helyesírásért. Van amikor a telefon kijavít. Tudom, hogy az vagyok! Sajnos... De azért köszönöm, hogy válaszra méltattál! :)
2021. jan. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!