Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha alvás közben a bal oldalamo...

Ha alvás közben a bal oldalamon fekszem, az árthat a szívnek?

Figyelt kérdés
Tartós alvási pózra gondolok, ha pl valaki már kis kora óta jobban szeret a bal oldalán feküdni alvás közben. Erről a dologról kétszer hallottam, egyszer egy életmód magazinban de sajnos már nem tudom pontosan visszaidézni. A másikat csak fél füllel hallottam, hogy a TV-ben egy híresség nyilatkozta hogy milyen pózban alszik, és azt mondta: nem mer a bal oldalán aludni mert árt a szívnek. Bocsánat ha nagy hülyeséget kérdeztem :) és csak építő jellegű válaszokat várnék. Köszönöm!
2010. aug. 14. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Terheseknek kifejezetten ajánlják, hogy a bal oldalukon feküdjenek, illetve vajúdjanak. Biztos nem azért, hogy ártsanak a szívének.
2010. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen az első válaszolónak igaza lehet.

Ha azt nézzük másik oldalon az összes többi szervnek is lehetne baja.

2010. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Te vagy 6 éves vagy, vagy pedig -már ne is haragudj meg- egy igazi hülye....

Hogy lehet ekkora címeres ökörséget kérdezni most őszintén???

Hogy ártana már a szívednek?Kicsit gondold már át ezt még egyszer....

2010. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

00:12 vok

Nem tom mi a f...nak kell bunkóskodni. A kérdező ezt hallotta valahol és nyilván ő is furcsállja és azért is tette fel ezt a kérdést, nem tom miért nem lehet értelmesen válaszolni?!

2010. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Az utolsó fiatal válaszolónak:

A válasz nem volt bunkó,a kérdés meg egyértelmüen tükrözi hogy mi hiányzik a mai emberek fejéből:a józan paraszti ész.(Többek között).

2010. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú de jó, hogy te ekkora zseni vagy.

Azért majd szerezd meg valamikor az érettségit :)

2013. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!