Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Proktológus? Aranyeres panaszok?

Proktológus? Aranyeres panaszok?

Figyelt kérdés
Azt írják aznap csak el kell menni nagy wc- re és nem kell előkészület.Nos,nekem aranyeres belső csomóm van,ami kitüremkedik meg egy külső is,a belső miatt székletpangás szokott lenni.Úgy szégyellem magam,tudom,hogy tükröz is a proktológus,de így hogyan? Meghajtatni nem amarom magam,mert olaj a tűzre.Kérdésem: ilyenkor is tükröz a doki? Esetleg csináljak egy laza beöntést,vagy csak levest egyek meg folyadékot vagy két napig? Köszi a válaszokat.

2021. jan. 18. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Laza beöntés
Semmi
Koplalás
1 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az a cél, hogy kijöjjön, aminek ki kell, akkor egyél sok rostot, az segít
2021. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előbb glaubersós víz majd böjt és kiürülnek a beleid!
2021. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok.Nekem állandóan van visszamaradt széklet és azt gondoltam a belső aranyerek miatt,de nen.Rossz az izmok összehangolása,ezért nem ürül rendesen.Állandó dilemma,hogy mit tegyek vizsgálat előtt.De azt szoktam,hogy van egy kis körtefecsjendőm és teszek egy kis beöntést,akkor ki is szokott jönni egy kis darab.Már csak ennyit testek.Volt,hogy több beöntést is csináltam,de az nem jó ötlet,mert meghajtott.A sós víz és társai pont nem jó nekem ilyenkor,hasmenéssel nem az igazi proktológiára menni.
2022. nov. 21. 08:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!