Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a covid elleni vakcina nem fog okozni nagyon nagy gondot hosszútávon a szervezetben?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 05:49
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
78%
Régebben is voltak oltás miatti esetek, csak ezek nyilván sosem kerültek a nagy nyilvánosság elé. Családunkban konkrét halál is volt miatta. Szóval akit személyesen érint, azt hat lóval sem lehet beoltatni. Írhattok bármit, rajtunk a vigasz már nem segít. És engem nem győz meg az, hogy a mostani beoltottak még jól vannak még. Biztos vagyok abban, hogy az ellenkezője nem jelenhetne meg az újságban!
2021. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
71%

Rengetegen élünk autoimmun betegségekkel. Mindenféle allergiák, stb.

Ki tudja, mennyi köze lehet ehhez az oltásoknak, amiket gyerekkorunktól kapunk? Végső soron az immunrendszerbe piszkálnak bele.

Ettől függetlenül kötve hiszem, hogy ilyen szempontból sokat oszt vagy szoroz még egy vakcina. Épp az, amit gyerekkorunktól fogva megkaptunk.

És igen, valószínű még mindig jobb így, mint amikor 10-ből 7 gyereket eltemetett a család 5 éves kora előtt. Bár aki kicsit utánanéz, láthatja, hogy a rettegett gyerekbetegségek az oltások bevezetése előtt elkezdtek megszűnni.

2021. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
90%

Épp elég az... (kimaradt az elég)


Ja, és még így se vagyok teljesen oltás ellenes, a kutyámat is oltatom minden ellen. De úgy vagyok vele, hogy nagy eséllyel nem halálos betegség ellen nem oltatok.

2021. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 whiteno ***** válasza:
62%

Miért gondolják sokan, hogy a covid elleni vakcina nem fog okozni nagyon nagy gondot hosszútávon a szervezetben?


Kérlek szépen csak meg kell nézni kitől jön ki fizeti és annak mi a célja BillGates elégge segíti az egészet és neki depopuláció a célja ted talk beszédébe elég nyilvánvalóan elmondja.

Tudni kell az észt használni és összeadni tudni kell 😌1+1=2

2021. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
21%

"Még jó, hogy akkor magad felé húz a kezed.. Birkának tekinted a kísérleti nyulakat és igazad van, mert azok is!"


Szerinted csak az ismerheti a folyamatot, aki gyógyszergyárnál dolgozik? :) Ne légy nevetséges. Most komolyan a Contergan-botránnyal hasonlítja össze vki? Jó isten gyere le. Ti komolyan ennyi buták vagytok vagy csak tettetiek?

2021. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
56%
Nem, szerencsére nem vagyunk annyira buták, hogy oltassunk! Meghagyjuk a részünk a fityeszes birkáknak..
2021. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó, itt egyedül te vagy a birka, aki azt se tudja mi fán terem a transzkripció, transzláció és társai, de azért a másikat szidja :) szánalom
2021. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 whiteno ***** válasza:
76%
Ja meg amúgy mi baj az oltás ellenességgel ? Én nem tukmálom másra a nézetem
2021. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
62%
Az a szánalom, hogy szakszavakkal akarod helyettesíteni a józan észt meg az önrendelkezés jogát! Felőlem oltasd magad agyon, de ne kényszerítsd másra a xarodat!
2021. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
71%
A tudósok viszik az emberiséget a pusztulásba..! És még büszkék is rá, szánalom! :(
2021. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!