Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiütheti egymást a két gyógyszer?

Kiütheti egymást a két gyógyszer?

Figyelt kérdés
Artforalle fogamzasgatlot szedek. Mellette egy honapja frontint kell szednem estenkent, de nem is gondoltam ra hogy ez befolyasolhatja a fogamzasgatlo hatasat es par napja lefekudtem a baratommal ugy hogy nem vedekeztunk massal csak a fogamzasgatlo. Kezdhetek parazni, lehetek terhes?
2021. jan. 19. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudok arról, hogy a frontin befolyásolná-e a fogamzásgátló hatását. Legalább is nem annyira köztudott, mint pl hogy az antibiotikumnál.

Biztosabbat meg a beteg tájékoztatóban írnak.

2021. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Durva hogy a gyakorin minden 2. Ember frontint szed..


Nem akarlak megijeszteni de elvileg hatassal vannak egymásra es nem ajanlatos együtt szedni oket.

A legbiztosabb az lenne ha felhivnad a dokidat hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban. Ha nincs mas, szerintem az ugyelet is tud segíteni, de a legbiztosabb vagy a hazidokid vagy a nogyogyaszod.

2021. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátló betegtájékoztatójában nem említik hogy hatással lehetne rá. Viszont neten több helyen is olvastam hogy hatással lehet rá de sok helyen azt is hogy nem. Nagyon beparáztam :(

A dokimnak írok holnap de gondoltam hátha tud valaki itt is segíteni :(

2021. jan. 19. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd, igazából mivel pár nap már eltelt, sokat nem tudsz kezdeni, feleslegesen ne stresszelj. Várj két hetet, aztán vegyél egy tesztet.

Nem lesz nulla a fogamzásgátló akkor sem, ha hatnak egymásra, csak csökkenti a hatékonyságot. Szóval ne pánikolj előre, mert azzal is ártasz magadnak (egyrészt a stressztől is késhet, másrészt nyilván okkal szeded a frontint).


Szóval. Két hét múlva vegyél tesztet, addig is, mostantól használjatok gumit is a gyógyszer mellé, amíg aktuális a másik bogyó.

2021. jan. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :(

Hétvégén kéne egyébként megjönnie de vasárnap történt az aktus, így nem tudom, ha megjön akkor lenyugodhatok? Vagy így hogy ilyen kevés idő telt el nem számít az ha most megjön?

2021. jan. 20. 07:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tesztet két hèt múlva, biztos ami biztos, különben úgyis idegeskedni fogsz még egy hónapot. :) Kb. 1500 Ft-os tétel, ennyit megér, hogy ne aggódj érte.

Egyébként nagy eséllyel már most se jönne meg, ha úgy lenne, de ugye a testünk nem gép, szóval nem lehet 100%ra kijelenteni.

2021. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nyugtatónak semmi köze a fogamzásgátláshoz
2021. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, bízom benne mert újra felírták azóta a frontint és szednem kell továbbra is.

De egyébként megjött, azóta már el is múlt szóval bízom benne hogy nincs baba így a dologban:D

2021. jan. 28. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!