Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nőne gyorsabban a...

Mitől nőne gyorsabban a szakállam?

Figyelt kérdés

Csak elől hagytam meg az államon, de nagyon lassan nő :/

Esetleg van rá valami módszer, taktika?


2010. aug. 15. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakran borotváld. Úgy gysorsabban fog nőni
2010. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Odáig rendben van, de már 1 hóapja meghagytam és kb 1 centis, épp az a lényeg hogy most ott nem borotválom.
2010. aug. 15. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Borotváld csak! Minél töbször borotválod, annál gyorsabban nő. De ha csak havonta egyszer borotválod, tíz évet kell rá várnod, míg megnő. Szerintem elég ha két hónapon keresztül naponta megborotválkozol.
2010. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
borotválkozz mindennap. :) akkor gyorsabban nő, ugyanúgy mitn a haj, azt is ha sokszor levágatod, sűrűbb lesz és gyorsabban nő.
2010. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az egy nagy hülyeség hogy a gyakori borotválkozástól gyorsabban nől!Ha természetes úton akarod gyorsítani akkor recskázz többet,mert több lesz a tesztoszteronod,és akkor valamennyivel gyorsabban fog nőni!Vagy szeggyél férfihormont,vagy használj Rogaine-t.
2011. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!