Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi szükségem lenne nekem az...

Mi szükségem lenne nekem az oltásra, ha nélküle is meg tudom őrizni az egészségemet?

Figyelt kérdés
Tudnátok indokokat mondani?

2021. jan. 21. 11:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%

Egy remete vagy, aki egész életében egy barlangban él?

Sosem fogsz megöregedni?

Szeretnéd ha szüleid, idős rokonaid temetése ne idén legyen?

Jövőre is korlátozások között akarsz élni.

2021. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%

1.-Mert nem tudod biztosan megőrizni az egészséged. Nem veszélyeztetettek között is vannak, akik kórházba kerülnek, meghalnak, és/vagy más szervi károsodást szenvednek.

2.-Mert az oltás nagyban csökkenteni fogja a fertőzőképességedet, ezáltal kisebb eséllyel fertőzöl meg másokat. Társadalmi kötelesség hozzájárulni a nyájimmunitáshoz, hogy minél hamarabb vége legyen ennek.

2021. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Azért hogy ezután ne legyél egészséges.
2021. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Számodra nincs indok. Egy kérdéseddel megvilágitottad alapvetö jellemvonásodat Kiindultál magadbol és 14 szo használatán belül már vissza is tértél magadhoz. Aki ennyire csak magával foglalkozik annak tényleg semmi szüksége nem lehet önmagán kivül másra.
2021. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Ellenkezőleg, nagyon is jól látja a kérdező. Nem akarja, hogy miatta legyen diktatúra, vagy rá hivatkozva kötelezzenek másokat is a halálos oltásra.
2021. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, a kettesben már megadtam a választ, indokokkal.

A vírusnak összehasonlíthatatlanul nagyobb a kockázata még nálad is

az oltásénál. Ehhez jön még a társadalmi felelősségvállalás is.

Ezek után kíváncsi vagyok, hogy mi az az indok, ami miatt NEM oltatnád be magad?

2021. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kicsit részletezem, miért merem állítani azt, hogy oltás nélkül is meg tudom őrizni az egészségemet.

Aktív életet élek a "járvány" ellenére a munkámból adódóan is. Ambuláns beteg és idősgondozónál dolgozom nővérként, ami azt jelenti, hogy napi 18-20 pácienst látogatok meg az otthonában, köztük persze korona pozitívra tesztelteket is.

Végig egyetlen tünetet sem produkáltam, energikus, életerős, tudatos és egészséges vagyok.

Megteszek minden tőlem telhetőt annak érdekében, hogy a legjobb egészségnek örvendjek, mert szentül meg vagyok győződve arról, hogy mindenkinek azzal teszek a legtöbbet és azzal óvok mindenkit a legjobban, ha megteremtem a saját egészségemet.

2021. jan. 21. 12:27
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
Aki ennyire önző, ennyire csak magára tud gondolni, az miért dolgozik idősgondozásban?
2021. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Szeretettel bánok a pácienseimmel, és boldog vagyok, hogy ezt a munkát végezhetem.


Különben érdekes módon a teszt szerint koronás betegek se produkáltak sokkal többet, mint nátha, köhögés, esetleg láz. Szóval nem különbeket az influenzánál. Vitaminokkal ezen is túl lettek viszonylag gyorsan.

2021. jan. 21. 12:43
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

Tehát a koronás betegek, akikkel ambuláns idősgondozóként találkoztál nem produkáltak komoly tüneteket. Szemben a kórházban vagy hullaházban levőkkel, akikkel nem te foglalkozol.

Tényleg keress más munkát, mert ennyi önáltatás és az elemi logika hiánya miatt ön és közveszélyes vagy ebben a pozícióban.

2021. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!