Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges élet mód? Miért jó...

Egészséges élet mód? Miért jó az? Egyáltalán nekem arra van szükségem?

Figyelt kérdés

Érdekel mire jó az egészséges életmód, és étrend, azoknak jó csak akik fogyni szeretnének?

Nekem híznom kellene,

Jelenleg 42 kg vagyok 20 éves és 165 cm

Attól tartok ha el kezdek egészségesen enni, akkor még jobban le fogyok.

Kezdjek el ? Vagy nem érdemes, ha el kellene kezdenem hogyan kezdjem?


2019. nov. 22. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy eszel/iszol most, milyen időközönként mit és mennyit? Írd le egy átlagos napodat. Milyen az életmódod, van -e benne rendszeres mozgás?
2019. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát egyedül élek ezért nem főzök, mekizek vagy rendelek 1-2 körül szoktam reggelizni azt amit az imént említettem, már kb 3 hónapja van ez, egy nap kb 2 szer eszem othon vagyok egész nap nagy ritkán mozdulok ki a házból 3 hónapja szakítottam barátommal azóta van ez és azóta 8 kg fogytam,
2019. nov. 22. 11:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem iszom alkoholt cigizni cigizek napi 1 doboz elmegy
2019. nov. 22. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked lelki problémád van, ezért nem tudsz enni.

Arra kellene koncentrálnod, hogy kimozdulj, beszélj a barátaiddal, sportolj, tanulj, dolgozz...

Ettől függetlenül most szemetet eszel, de gondolom csak letuszkolod, mert muszáj. Napi háromszor legalább kellene enned, hogy abban hús és zöldség is legyen, szedj valami B vitamin komplex készítményt is.

2019. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!