Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A cigitől lehet ?

A cigitől lehet ?

Figyelt kérdés
Probalkoztam leazokni a cigiről napi 1-2 dobozrol lecsökentetem 4 5 szálra de most megint elkeztem rengeteget szivni lehet atol hogy etvagytalan vagyok és remegek hirtelen felmegy a vernyomasom
2021. jan. 21. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Stresszelsz mostanaban? Akkor remegsz, mikor cigizel vagy mikor nem, esetleg cigizes utan?


Merd rendszeresen a vernyomasod, es ha tartósan magasabb, vizsgáltasd ki magad mindenkepp!


Egyebkent lehet a cigitol is, persze, plane ha ennyire sokat szivsz... hidd el, nem éri meg az egészségedet kockaztatni a cigi miatt. Hirtelen volt a váltás is szerintem. Sok cigi, majd csak 4-5 szal, aztan megint sok... es ugye erszukito hatása van, attól mehet fel a vernyomasod.


Hany éves vagy egyebkent?

2021. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút lehet a cigarettáról. A nikotin hiánya elvonási tüneteket okoz. Az éhség, remegés, ingadozó vérnyomás simán betudható ennek. Nehéz legyőzni, de maximum egy pár hét alatt ez elmúlik, függ attól hogy mennyi ideje dohányoztál.
2021. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok cigizes után van a remegés de egyáltalan nem erzem magam ehesnek meg a kedvenc eteleimet se eszem meg de ha fel napig nem gyujtok rá akkor tudok enni.
2021. jan. 21. 14:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Es kb 7 eve dohanyzok
2021. jan. 21. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 5 év után szoktam le, a remegés, bizonytalan vérnyomás megvolt 3-4 napig, de veled ellentétben én brutál éhes voltam, egész nap ettem. Szerencsés vagyok hogy képtelen vagyok hízni, lehet már gurulnék ha nem így lenne. Sajnos ezt ki kell bírni, a cigaretta lecsökkentése nem megoldás, mert ugyan úgy az ember újra és újra rákap és többet szív. Nagy lehatározás a leszokás, de érdemes, főleg még fiatalon.
2021. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elhatározás*
2021. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!