Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért történhetett...

Szerintetek miért történhetett hogy el ájultam egy füves cigitől? Pedig rendszeres használó vagyok! Annyira túl szívtam magam? Lehet belőle komoly baj?!

Figyelt kérdés

2018. okt. 29. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
lehet persze, megmurdelsz a baromságtól. Szokj le.
2018. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam rá mert nem is lehet látszik nem értesz a témához gondolom még sosem próbáltad ! valaki kérlek segítsen aki ért hozzá
2018. okt. 29. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
igaziból az eszméletvesztéssel járó esetekben orvoshoz kell menni, bármitől van
2018. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha értem de igazából ehet nem szívesen mennék orvoshoz :D
2018. okt. 29. 21:33
 5/6 anonim válasza:

Szerintem te sem értesz hozzá, nem hinném hogy renszeres használó vagy mert akkor tudnád, hogy igenis rá lehet szokni. Az elején álltatják magukat az emberek azzal,hogy nem lehet rászokni. Lehet hogy nem lesznek izomgörcseid,hányingered stb. De nem tudsz nélküle aludni, enni,ingerlékeny, rosszkedvű vagy ha nincs.

Amugy meg én elképzelhetőnek tartom,hogy nem szándékosan, de tudtodon kívül valami herbál/bio szart fogyasztottál, nem rendes füvet. A füvet nem tudod túl adagolni,nem lesz semmi bajod max elalszol

2018. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia teljesen tiszta volt csak nagyon fel volt ázva gyantával !
2018. nov. 3. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!