Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente túl korán felébrede...

Reggelente túl korán felébredek, és aggódom hogy elkések. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Újabban mindig megébredek valamikor hajnalban vagy éjszaka - tegnapelőtt 2-kor sikerült, tegnap 5-kor.


6-kor kelek, telefonra. 6.50-kor kell elindulnom, hogy tuti beérjek, de nekem kell az az egy óra rendesen felébredni és összeszedni magam. Nagyon gyakran megesik, hogy megébredek, és meg vagyok győződve róla hogy a telefon ébresztett fel. Ezért csak fekszem, próbálom magam összeszedni és felébreszteni. Mire összeszedem magam annyira, hogy csekkoljam az időt, már elég éber vagyok hogy nehezebben aludjak vissza.


Addig is azon stresszelek, hogy vajon mennyire léptem túl az időt, és hogy elkések-e.


2021. jan. 22. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegyél egy órát a szobába amit látsz sötétben is ha felébredsz

Ha telefonra kelnél és kikapcsolnád az ébresztést akkor látnád az időt is, nem? Ha nem is veszed a kezedbe a telefont akkor miből gondolod, hogy arra keltél? Nem értem

2021. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kőhalmi megmondta, hogy kétféle ember van: aki a tévé hangyaháborúja mellett is elalszik, és akit az a kis piros pötty is zavar. Én sajnos az utóbbi vagyok. Olyan órám van, aminek meg kell nyomni a tetejét hogy világítson.

De lehet megpróbálom a világító órát is.


Másik kérdésedre válaszolva: Felébredek, és a kómás agyam biztosra veszi hogy a telefon volt, és hogy kelni kell. Attól függetlenül, hogy nem is nyúltam a telefonhoz. Nem vagyok éber, félálomban nem úgy gondolkodom ahogy azt napközben tenném.

2021. jan. 22. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Én karórában alszom, sötétben látszanak a mutatói, ezért bármikor felkelek, látom

Próbálj rászokni, hogy ébredés után azonnal keress egy órát

Esetleg nem fekszel le túl korán? Az is becsaphat

2021. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis hogyan keltél volna a telefonra? Azt ki kell nyomni, ha ébreszt. Ha csak felébredsz és csönd van, akkor nem ébresztett.
2021. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Mondd ezt a félálomban lévő zombi agyamnak. Egyedi, tőlem független logikája van.


Hétköznap telefonra ébredek -> Felébredtem -> Tuti a telefon volt, kelni kell

2021. jan. 22. 21:26
 6/6 A kérdező kommentje:

Anno megesett, hogy teljes félálomban kinyomtam a telefont, és elaludtam. Kiesett, hogy ez megtörtént, édesanyám hallotta a telefont (és hogy kinyomtam)


Bár újabban nem történt ilyen, lehet ez megmaradt a tudatalattimban, nem tudom.

2021. jan. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!