Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jó módszer van arra,...

Milyen jó módszer van arra, hogy reggelente gyorsan ébredjek fel (vagy épp este gyorsan aludjak el)?

Figyelt kérdés

Reggel sokszor (szinte mindig) nagyon fáradt vagyok, alig birok felébredni, és ez kihat az egész napomra, egész nap álmos vagyok. Van olyan is, hogy nagyon izgulok( mert valami fontos lesz holnap) és nem tudok elaludni. Mit javasoltok, mit csináljak? Ti hogy szoktatok felébredni/elaludni?


A válaszokat előre is köszönöm.



2013. aug. 11. 20:56
 1/1 anonim válasza:
Felébredni én nem tudok magamtól csak ébresztővel, de tudok elalvásra egy nálam már bevált módszert. Képzeld el azt magadban, hogy egy tábla előtt vagy és a kezedben egy kréta. A táblára ezután kezd el felírni egymás után a számokat, majd belülről-kívülre haladva a szivaccsal töröld le azt a számot és folytasd. Vagyis: 1, körözéssel letöröl, 2, letöröl, 3, letöröl... így tovább. Én szerintem ha nem is akartam aludni garantált, hogy a 20-nál már elaludtam. Csak vigyázz ne tereld el másra a figyelmed mert eltévedhetsz és ezzel ébren tarthatod magad. Ha jól csinálod szerintem max. 3 perc.
2013. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!