Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hepatitis B oltás izomba megy?

Bobo05 kérdése:

A hepatitis B oltás izomba megy?

Figyelt kérdés

Ezelőtt volt már egy izomba adandó oltásom és őszintén azért fájt. Szerintetek most is fájni fog?

Őszintén én nagyon parázos vagyok ezek az injekciós dolgokkal kapcsolatba. Sok helyen olvastam róla de azért légyszíves nyugtassatok meg :D

Köszi a válaszokat

12L



2017. nov. 3. 18:29
 1/4 anonim válasza:
Nekem már volt ilyen oltásom és nem fájt mikor beadták, csak pár perccel később kezdett el fájni. az a fájdalom egy-két napig tart (tűrhető), jegelni kell. Valaki lázas is lesz tőle, de az nagyon ritka.
2017. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor ez izomba megy?
2017. nov. 4. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, izomba megy. De hidd el, jobban jársz akkor is, ha egy kicsit fáj egy rövid ideig, mintha megkapod a betegséget, rosszul leszel, és esetleg egy évig is kezelnek szurikkal, mire meggyógyulsz. Az oltás megvéd ettől, készítsd fel magad, hogy igen, lehet, hogy egy kicsit fájni fog, de mégis ez a legjobb megoldás!
2017. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. Én is mindig ezzel nyugtatlm magam oltások előtt, bölcs gondolat! De nem fájt egyébként sem, mert 4 napja kaptam meg. Utána egy kicsit hányingerem volt, és szédültem, de tűrhető volt... :)
2021. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!