Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha halál eset van a családban...

Ha halál eset van a családban szokás facebookon posztban bucsuzni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adott családtól függ.
2021. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Sztem gusztustalan. Inkább elmondani minden ismerősnek,ha találkoznak,nem posztolgatni még róla fotókat meg idézeteket odarakni...
2021. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gáz
2021. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyre többen búcsúznak facebookon is, ha elhunyt egy hozzátartozójuk. Ha nemis képekkel vagy idézettel, de sokan feketére változtatják a profilképüket. Én nem találom ezt ízlésesnek, a barátok, rokonok úgyis tudni fognak a halálesetről, ha nem közlik facebookon. Amúgy szerintem a hozzátartozó ilyen esetben csak szeretne minél több részvétnyílvánítást kapni, kicsit sajnáltatni is magát, meg szeretné látni, hogy a hozzátartozóját mennyien búcsúztatják. Lehet, hogy valakiknél ez egyfajta feldolgozási forma, bár én nem tartom ízlésesnek, ahogy azt sem, ha valaki egy fekete profilkép alá ír annyit, hogy "Őszinte részvétem". Szerintem sokkal meghittebb, sokkal szívhez szólóbb és őszintébb ezeket privátban kezelni.
2021. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet èrtek az utolsóval. Néha látok olyat is, hogy oda kommentelik hogy őszinte rèszvètem, sírós fejek. Aztán zàrójelben megkèrdezi, hogy ki halt meg... No comment...
2021. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!