Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leghatékonyabb szőrtelenítés...

Leghatékonyabb szőrtelenítés ami sokáig tart?

Figyelt kérdés
Borotva után 1-2 nap utan ugyon olyan
2021. jan. 24. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, epilátor.
2021. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lézer.
2021. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne engem is,valami nagyon jó krém kéne,mert hogy én nem fogok meztelenkedni senki előtt,aki előtt nem akarok,az tuti.
2021. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A krém ugyanolyan mint a borotva. Nem tartós. Gyantázni, epilálni magadat is tudod, nem kell vetkőzni senki előtt.

Kezdőknek waxot ajánlok. Azzal kevesebb a macera, mint a gyantával.

2021. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
De a krém nem a gyökerénél szedi ki?
2021. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanolyan mint a borotva szinte, csak nem pengével vágod el, hanem felodja a felületi szálakat, és le lehet törölni. Csak olyan szedi ki gyökerestől, amibe vagy beleragad (gyanta, wax), és így kitépi vagy ami közé be tudod fogni (csipesz vagy az epilátor kései).
2021. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, a krem a bor felszinen kemiailag lebontja a szorszalat, ezert tudod konnyen lehuzni azzal a muanyag cuccal. Szerintem baromi karos lehet, parszor en is probaltam, de budos is, csipett is, es semmivel nem tart tovabb, mint egy borotvalas, de legalabb hosszabb maga a folyamat is. Borotvaval kb 5-6 perc alatt tul vagyok a dolgon, (nem csak a labamon), aztan csokolom.

Gyanta a legjobb tartossag szempontjabol szerintem, de en sajnos nem birom a fajdalmat, ugyhogy inkabb feladtam :D Epilatorrol ne is beszeljunk, az maga a lassu kinhalal (nekem).

2021. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor marad a wax. Istenért nincs kényelmes megoldás. :(
2021. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!