Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ágyéki gerincferdüléssel mit...

Ágyéki gerincferdüléssel mit csináljak?

Figyelt kérdés
van egy kis ágyéki gerincferdülésem és mostanában érzem is hogy fáj a derekam szóval min tudnék javítani rajta mekkora problémát okozhat ha elhanyagolom?

2021. jan. 24. 13:24
 1/7 A kérdező kommentje:
18 éves fiú vagyok.
2021. jan. 24. 13:25
 2/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ha felkeresel egy gyógy masszőrt vagy gyógytornászt. Vannak amúgy kifejezetten gerincferdülésre tornák, Youtubeon csomót találsz. :)
2021. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem is gerincferdülésem van, és hidd el, nagyon rossz. Én kb 12 éves korom óta járok ortopédiára, de otthon nem hordtam a fűzőt, mert lusta voltam. Mára pedig alig bírok felállni, mert annyira fáj a hátam.

25/F

2021. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eygébként későbbieben jobban fájhat ha elhanyagolom és nem foglalkozom vele? romolhat is?
2021. jan. 24. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Nekem azt mondták, hogy akár 10 évvel hamarabb is meghalhatunk tőle, mert elkezdi nyomni a tüdőt, míg meg nem fulladsz. Nem beszélve arról, hogy örök életedre tolókocsiba kerülhetsz, vagy beválalsz egy veszélyes műtétet, amit ha elszúrnak, le is bénulhatsz. Én azt mondom, ne szórakozz vele, inkább tedd amit mondanok, figyelj ida, hogy rendes életed lehessen.
2021. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 évesen már sokat nem tudsz csinálni mint hátizmot erősíteni. Lásd az első hozzászóló.
2021. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként olvastam hogy ezt ami nekem is van lordosisnak nevezik, és van valami újhold tán jógapóz ami kifejezetten jó rá. erről tudna valaki mondani valamit?
2021. jan. 24. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!