Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Merevedési problémával hova...

Merevedési problémával hova érdemes fordulni? 26F

Figyelt kérdés
Sajnos egy jó ideje képtelen vagyok elérni ezt az állapotot, emiatt lenne szükségem segítségre hogy mi állhat ennek hátterében.
2021. jan. 24. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Urologia?
2021. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pszichológia?

Ebben a korban még nem "normális".

Lehet, hogy szervi baj, de érdemes lenne megvizsgálni a lelki okait is.

2021. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy depressziós vagyok évek óta, de attól még fel kellene állnia.
2021. jan. 24. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvos, ő meg majd elküld a szükséges vizsgálatokra. Aki a lelki f...sággal jön, a merevedési zavar két tucat betegség korai tünete. Attól mert valaki 26 éves még lehet neki magas vérnyomástól súlyos daganatos megbetegedésig bármilyen baja.
2021. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Pontosan ezt mondtam én is. Hogy lehet szervi baj, de érdemes megvizsgálni a lelki okokat is.

(Ahogy a kérdező is jelezte a depresszív tüneteit)

Mindenesetre köszönöm az intelligens és konstruktív hozzászólásodat 19.27.

2021. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A vérnyomásomat szokták mérni munkahelyen és nem mondták hogy magas lenne. Nem vagyok elhízva (sőt inkább vékony vagyok) szóval magas koleszterinszint kilőve, cukorbeteg sem vagyok, nem dohányzom, nem szedek gyógyszert. Nincsen semmilyen szív és érrendszeri betegségem. Az utóbbi egy évben elég keveset mozgok de pl munkába gyalog járok az meg olyan egy óra gyaloglás minden nap. Milyen egyéb fizikai eredetű okai lehetnek még?
2021. jan. 24. 20:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Arra gyanakszom hogy alacsony a tesztoszteronszintem emiatt nincs szexuális vágy és erekció.
2021. jan. 24. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne gyanakodj, tényleg fel kellene keressed az orvost, ha úgy van. :(

És sajnálom.

2021. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felkerrsted, van javulas?
2021. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!