Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor hanyadik hullám is...

Most akkor hanyadik hullám is van Magyarországon?

Figyelt kérdés
Annyit hazudoznak, hogy már elvesztem... Még mindig a 2. hullámot éljük, vagy már sugározzák a 3. évadot is? És most jön a 4. hullám? Vagy még csak a 2. van, és most jön a 3. hullám? Annyit hazudozik a kormány és a média, hogy már tényleg nem vagyok képes eligazodni.

2021. jan. 25. 00:09
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Ja persze, az orvosok biztosan nem vették volna észre novemberben, hogy már annyi beteg van a kórházban, hogy nem bírják őket ellátni... Idióták...
2021. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Nézz rá a grafikonokra és számold meg, hány hullámot látsz.
2021. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Ennyi hullamtol tengeri beteg leszek
2021. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik, hogy a sok ostobának nem jön le, hogy azért kell félni egy ilyen járványtól, mert annyira a béka farpofája alatt van az egészségügyünk, hogy nem tudunk mit kezdeni, ha egy kicsit több beteg van, és a kormány ezért szopatja a népet. Tehát az ő hibájuk miatt szívunk, és még tapsolunk is, hogy milyen jó intézkedéseket hoznak.

De figyeljétek meg, ez lesz a 22-es kampány mantra, hogy megállították a vírust!!!! Egy rendes EÜ-vel sima lenne az egész event.

2021. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
89%
44: Ezek szerint az egész EU-nak szar az egészségügye?
2021. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
92%
Vagy az egesz vilagnak? Amerika? Kina? Stb stb xD
2021. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, nem számít jónak az EU-s egészségügy :D
2021. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!