Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Férfi, vagy női masszőr jobb?...

Férfi, vagy női masszőr jobb? Milyen gyakran jársz masszíroztatni?

Figyelt kérdés
Nemet és életkor is írjatok.

2021. jan. 25. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer voltam egy szállodában nő masszőrnél,teljes test masszázson. Elvileg frissítő masszázs volt,de életemben nem fájt még ennyire semmi. :D olyan erősen csinálta,alig vártam,hogy végezzen. Férfihez nem mennék,valahogy szégyelleném,hogy áttapogat mindenhol,akkor is,ha neki ez munka. :) ilyen vagyok.

32/n

2021. jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Én meg férfi masszőzhöz nem mennék férfi létemre, hogy egy másik férfi végigtapogasson.
2021. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Masszőrhöz*
2021. jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nőként csak női masszőrt tudok elfogadni.47/N
2021. jan. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
1x voltam en is, hat, ugy fajt majdnem felpofoztam :D amugy no volt o is, bar egyszer kiprobalnek egy ferfi masszort is, talan masra kepes egy nagyobb kez
2021. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt mind a kettő többször is, de inkább egy nő. Pasikkal sincs gondom, de nőtől kaptam eddig a legjobb masszázst. De szerintem nem csak azon múlik, legfőképpen a hozzáállásán. 47F
2021. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angel3000 ***** válasza:
85%
Kedves kérdezö! Mivel már megjártam a férfi masszörrel, igy már csak női masször jöhet számitasba. 1 x/héten sportolás után igénylem, hogy átmasszirozzák a testemet.
2021. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!