Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi értelme a kardiónak?...

Mi értelme a kardiónak? Tömegeljek?

Figyelt kérdés
A szív és érrendszeri jótékony hatásokat kivéve, ha magát azt nézzük hogy súlyvesztés miatt kardióznak, annak mi értelme?? Lényegében csak több kalóriát akarnak égetni mint amennyit bevisznek, de akkor elég lenne nagy simán kevesebbet enni, ugyanott vagy, és szerintem egyszerűbb lecsökkenteni az adatokat mint félórákat futni. Szóval miért érdemes? Még egy kérdés. Ha jelenleg van rajtam egy minimális felesleges, szóval elég rossz az összkép, de nincs rajtam izom, mit csináljak? Szálkásítsak le, és aztán tömegeljek, vagy egyből? Félek hogy nem tudnék minőségi tömegnövelést csinálni, és úgy néznék ki vagy 1 évig mint Jabba
2021. jan. 25. 21:58
 1/4 A kérdező kommentje:
adagokat*
2021. jan. 25. 21:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Tornának mindig van értelme, állóképességnek, egészségnek jót tesz. A minimális felesleg nem baj, a tömegelés nem azt jelenti, hogy zsírgép leszel, ha így lesz, akkor rosszul csinálod vagy az edzést, vagy a kajálást.
2021. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább annak mi az értelme, hogy növesztik a böszme nagy, de amúgy semmire nem jó kirakatizmaikat, de amúgy nem bírnak futni 1 km-t, sem biciklizni 10-et, vagy úszni 5-öt? Akkor már a kardiónak ezerszer több értelme van. Annak a hatása ráadásul tartós, még évtizedek múlva is van. A gyurma gyurik izma meg csak addig látszik, amíg magukat kínozva zabálnak, utána ugyanolyan punnyadtak lesznek.
2021. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt pontosan tudom jól, úgy h ténylegesen arra használni hogy zsírt adjunk le igazából a kajával való játék is elég lenne. Valaki elkezd kardiozni és egyszerre többet enni, szval az olyan mint ha nem is csinálna semmit. Egyébként engem is taszít az amikor valaki "nagydarab" olyan tipikus erőemelő alkat, 5 fekvőtámaszt meg nem tud csinálni. Az olyan hobbikondi, kondi után megy a mekibe egy tripla sajtburgerre
2021. jan. 27. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!