Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismerőseim,Rokonaim és még...

Ismerőseim,Rokonaim és még sok más közeli ember hozzám,elkapták a Korona vírust, tavaj óta, március óta , én miért nem kaptam el ?

Figyelt kérdés
pedíg úgy vártam hogy , betegyenek engem is már egy kicsit házi karanténba, hogy kipihenyem a munka napokat, és a gyártól kapjam a 70% fizetést. Annyira irigyelem irigyeltem ezeket az embereket. És nemis volt nagy bajuk nekik például lázról nem számolt be egy ismerősöm sem, sőt volt aki nevetett rajta. Hogy de jó koronásnak lenni, végre egy kis szabadság és nyugalom.
2021. jan. 27. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez, kb mindenki elkapta körülöttem, én nem.

Mondjuk nálunk a feleségemnél közepesen súlyos és az anyósomnál volt súlyos eset is. De nejemmel pl együtt aludtunk és mégse kaptam el tőle.

2021. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet tudni, miért nem kaptad el. Nekem a párom volt koronás, nyilván szoros kontaktban voltunk előtte is, közben is, mégse kaptam el. Egyébként qrvára nem hiányzott, örülök hogy ő is egy hét alatt túl volt rajta viszonylag enyhe tünetekkel.

Egyébként elég érdekes hogy azt szeretnéd, hogy beteg legyél.

2021. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Simán lehet, hogy hetekre kidöntene, plusz lenne valamilyen maradandó szervi károsodásod utána, úgyhogy ne akard.
2021. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
És az is simán lehet, hogy már rég túlestél rajta tünetek nélkül.
2021. jan. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na igen. Az a lehető legrosszabb.
2021. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

A tavaly szót így írjuk helyesen!


Olyan szánalmas a rinyálásod. De kívánom, hogy vágyad minél előbb teljesüljön, ha ennyire beteg szeretnél lenni. Csak nehogy aztán csúnyán visszanyaljon a fagyi.


Immunrendszer erősségről még sose hallottál? Nem mindenki lesz beteg! 🙄😣

2021. jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

jó ötlet

pl nagynéném is tökre pihent volna egyet, sokat aludni, meg masszőr is foglalkozzon vele.


össze is jött, úgy elütötte egy autó, hogy 2 hónapig volt kórházban, 6 hétig fel se állt

2021. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!