Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Március 26-án lenne egy...

Március 26-án lenne egy laparos műtetem Siófokon, budapesti vagyok. Mire készüljek? Elhalasztás vagy mégse?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább te kérd az elhalasztást.
2020. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy a nem életmentő műtéteket el fogják halasztani, főleg ha növekszik a betegek, fertőzöttek száma.
2020. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem jövő héten műtenek és egyelőre nem állnak le a nem életmentő mutetekkel sem.
2020. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is kedden fognak, ma felhívtam a kórházat, hogy mi a helyzet, azt mondták eddig nem indokolt a műtétek elhalasztása.
2020. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gndolkodom, hogy inkább én kérem az elhalasztást valami nyugisabb időpontra. Elkerülném a kórházakat, ha lehet most.
2020. márc. 12. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nme tudni mikorra cseng le. A meleggel való csökkenés még nem bizonyított. És hogy őszinte legyek én meg pont most csináltatnám meg mint pár hónap múlva, mikor még több fertőzött lesz mint most. Mert ezek az óvintézkefések csak időhúzásra jók, hogy ne omoljon össze az egészségügy ha egyszerre lesz beteg mindenki.
2020. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!