Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van a tiszta...

Milyen hatása van a tiszta kannabis nak (cannabis) ? okoz rosszúllétet vagy hasonlókat?

Figyelt kérdés
sok helyen azt olvastam hogy meg előzi a Rák kialakulását és vagy meg is szünteti a rákot , arra használják tulajdonképpen,de érdekelne ha még nem szívtam olyat mit okozhat egy kezdőnél? nem mintha annyira ki akarnám próbálni,csak olvastam róla de sajnos nem mindent írnak le ezzel kapcsolatban ,meg ha jól tudom itthon tilos szóval illegális ,de nagyon sok országban most legalizálták,csak azt lehet használni amit orvosilag állítanak elő vagy füves cigi gyanánt is el lehet szívni anélkül hogy be rosszulna az ember és le csuknák haszálata miatt a rendőrök?

2021. jan. 28. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az olajra gondolsz? annak semmi kábító hatása nincs. a thc az amitől beállsz, és az okozhat rosszullétet, főleg kezdőnél.
2021. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A CBD hatóanyag ugye a legális része a kannabisznak, viszont a THC-nak sokkal több a pozitív hatása (pl. ennek van rákellenes tulajdonsága), viszont ettől is állsz be, ahogy az első válaszoló írta. Nem kell erős hatásra gondolni, jobb lesz a kedved, megjön az étvágyad és minden jobban fog érdekelni. Nálam ezek a hatások a meghatározók, bár én 3 éve napi szinten használom elég nagy mennyiségben, egy kezdőnek másra kell számítania.
2021. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem az olaj ra gondolok hanem a rendes Cannabis ra.
2021. jan. 28. 16:43
 4/16 A kérdező kommentje:
egy kezdő számítson pánik rohamok ra meg rosszúl lét re?
2021. jan. 28. 16:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ tőled, illetve a társaságtól, helytől. Ha tudod, hogy senki sem zavarhat meg, nem történhet baj, akkor nem fogsz pánikolni. Rosszullét ritka egyébként, de a titok az, hogy nem kell túlzásba vinni.
2021. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ne "számíts" rá, sokaknak jó élmény mér az első is, nekem is tök jó volt. de előfordulHAT rosszullét az első alkalommal. ahogy #5 mondja, fontos hogy jól érezd magad, jó legyen a társaság, ne legyél ismeretlen helyen ismeretlenekkel körülvéve.
2021. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami mindenképpen fontos az első élményedhez: rengeteg folyadék, étel/nasi, TV vagy egyéb képernyő (dokumentumfilm, sorozat, zene), kényelmes ágy/kanapé, cigaretta (ha dohányzol).
2021. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a válaszokat,amúgy van a deák ferenc tér környékén egy Cseh söröző étterem ahol 1 alkalommal lehetett kapni vadkenderes sört, amúgy minden héten változik a kínálat,annak nagyon enyhe hatása volt éreztem kicsit nagyon jó volt de annyivolt inkább hogy be vörösödött enyhén a szemem,nagyon finom volt,ebből kifolyólag azt gondoltam hogy az eredeti Cannabis füves cigi hatása is hasonló vagy éppen ugyan az.
2021. jan. 28. 17:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A vadkenderben alapból nincs aktív hatóanyag, nem hogy a sörben. Az csak marketing. Én Csehországban élek, nincs THC sör, hidd el. Amit te éreztél, az a placebo-hatás volt.
2021. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
már meg bocsáss de a vadkendert hívják cannabis nak is ,A kannabisz, más néven marihuána vagy „fű” vadkender, főként az indiai kender (Cannabis indica) és a hasznos kender (Cannabis sativa) szárított, megtermékenyítetlen (termős) kendervirágzata.
2021. jan. 28. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!