Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit nehéz elmagyarázni de...

Kicsit nehéz elmagyarázni de megpróbálom a lehető legegyszerűbben. Szédülés?

Figyelt kérdés
kb tavaly volt nekem egy eros szedulesem pomt dolgoztam (halistennek korhazban) ugyhogy a helyszinen segitettek adtak infuziot elmult. ra 2 hetre olvastam egy papirt es amikor felhajtottam a fejem.megint szedules nem olyan eros de azota is tart. koponya MR,ful orr gegeszet,szemeszet vérkép negativ egyedul magne B6-ra enyhul kb azota szedem a magas pulzusra is a gyogyszert. inkább ugy tudnam elmondsni hogy nem szedules hanem mintha valami nagyon nyomna a szemem es muszaly hunyoritanom és mintha huzna elfele a fejem...mi lehet a probléma?

2021. jan. 30. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, ha valaki segítene, annak nagyon hálás lennék
2021. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából ha az adott vizsgálatok megtörténtek és eltérést nem találtak, akkor valószínű lelki okok játszanak szerepet. Esetleg látogass meg egy pszichológust. Az a baj ezzel amúgy, hogy pl a szédülés is egy ijesztő tünet és az ember tudat alatt is ezen kattog. Mi lehet ez, miért nem találtak semmit, mitől lehet, hopp most épp nem érzem, ma igen, de tegnap pedig nem, stbstb. Magyarul a tudatos és tudattalan gondolataid is ezek köré fonódnak.
2021. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes nyaki izmokat és nyaki gerincet megvizsgáltatni,főleg ha látványosan rossz a tartás.Izomcsomók a nyaki izmokban nagyon érdekes dolgokat tudnak produkálni,habár ezek a tünetek még kevesek,van másmilyen tünet?Fejfájás,fogfájás,bármiféle fájás ami fej-nyak tájékán található?
2021. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!