Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elalvás előtt mikor elengedem...

Elalvás előtt mikor elengedem magam mindig rándulok egyet normális?

Figyelt kérdés
Nincs valami hiányom? xD Nem olyan mint mikor azt hiszed leesel, hanem csak úgy pl a lábaim
2021. jan. 30. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul, amikor nem a saját helyemen alszok, hanem mondjuk vonaton, iskolában, vagy számítógép előtt. Mielőtt álomba szenderülnék, rándulok egyet. Édesanyámmal is előfordul, amikor bejön a szobámba nézni, hogy mit csinálok, ilyenkor elalszik véletlenül és ő is ugyanúgy rándul egyet. Szerintem ez nem betegség, egyszerűen csak elengedi magát a tested, vagy nem is tudom :D .
2021. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem mindig, pár hete
2021. jan. 30. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 - Szerintem nem alszol kényelmesen. Velem is van, hogy annak ellenére, hogy a saját ágyamban alszok, elkezdek rángatózni, mielőtt bealudnék. Ilyenkor rájövök, hogy elfeküdtem a párnám, vagy véletlenül ledobtam magamról a takarót. Ha szükséges, mosd ki az ágyneműt és a huzatokat, lehet ez is megoldás, hogy nem alszol jól a helyeden.
2021. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
félreértitek, mindegy xD
2021. jan. 30. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem tudom hogy mit érzel. Felriadsz? Én például ha autóban próbálok aludni, már nagyon álmos vagyok, az alvás peremén vagyok, az egész testemet ilyen furcsa érzés járja át, megrándul mindenem, a szívem összehúz, és felriadok.Nagyon ritkán az ágyban is. Nemtudom az okát
2021. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem riadok, csak rándul egyet a lábam pl, de észnél vagyokxd
2021. jan. 31. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugtalan láb szindrómának nevezik.

Olvass utána.

2021. jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!