Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 23 éves férfi vagyok. Orgazmus...

23 éves férfi vagyok. Orgazmus közben, inkább a vége fele, van, hogy elálmosodok. Mintha össze akarnék esni. Leesik a fejem, mintha kikapcsolna az agyam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Tudni kell azt is, hogy epilepsziás vagyok, igaz sok éve rohammentes. Nem mindig van így, sőt elég ritkán, de érdekel, hogy mással is fordult-e már elő?

2018. ápr. 21. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenrol meg eletemben nem hallottam. Szerintem van koze az epilepsziahoz.
2018. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony van ilyen,és ez nem is betegség.Nálad egy kicsivel előbb jelentkezik a tünet,és talán erősebben is ,mint más férfiaknál.
2018. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, minden erőm elszáll, és elgyengülök. A szemeim úgy leragadnak hogy alig tudom kinyitni őket. Olyan mintha elájulnék
2018. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, ez megnyugtatott. Nem mintha nagyon szresszelnek miatta.. koszi a valaszokat.
2018. máj. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!