Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor fog minden...

Szerintetek mikor fog minden visszaállni a rendes kerékvágásba, mint a covid előtt?

Figyelt kérdés
Gondolom ez mindenkit foglalkoztat, biztos választ valószínűleg senki nem fog tudni adni, de lehetnek megközelítések, elképzelések. Szerintetek az is elképzelhető, hogy sosem lesz már olyan, mint “régen”?
2021. jan. 31. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Évek, de ugyanolyan szerintem nem lesz.
2021. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ugyan olyan nem lesz szerintem sem...
2021. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

911 után is minden megváltozott, azonban ebből az átlagos ember semmit sem vesz észre. Nem kell radikális változásokra számítani, én olyat tudok elképzelni, hogy megbámulnak majd, ha köhögve sétálsz az utcán, meg ilyesmi.

Pár hónap, max. egy év.

2021. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

A 3mas nem vagja szerintem... Oriasi gazdasagi vallsag jon, es rengetegen mennek csodbe... Nem az lesz a gond hogy nem kohoghetsz az utcan mert megbamulnak, senki nem fog azert megbamulni.

De rengetegen eladosodnak, elviszitik a vallalkozasukat stb..

2021. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen, a turizmus, éttermek, meg a hasonló vállalkozások nyilván szopnak, de megint más területen lévő cégek pedig növekednek/növekedni fognak. Nekem is van vállalkozásom, ami kb. 50%-kal növekedett az elmúlt fél évben. A mérleg nem fog felborulni.
2021. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már felborult, csak még alátámogatja minden ország amennyire tudja pénzzel.


Amik meg most növekednek, fognak még csökkenni...

2021. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem igazán fog sajnos, hiszen a vírus 3 hét alatt eltüntethető lett volna a Földön teljes világkörű kijárási tilalommal. Mivel ez eddig nem volt, és oltásnak és vírusnak egyaránt vannak mellékhatásai, így nagyon gyenge jövő áll az emberiség előtt, átlagéletkor 25 év, kevés ember lesz aki a 30-at megéli, hacsak nem csinálunk azonnal világkörű kijárási tilalmat és szüntetjük be az oltásokat, vagy nem 'heggesztünk' mindenki fejére egy levehetetlen szűrőberendezést. Talán kell előtte egy totális világkörű pusztulás az oltástól-vírustól a következő 2-3 évben, amire erre magától rájön az emberiség.
2021. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Meg lehet valaki nem kapja el és nem is lesz beoltva, akár szerencsés is lehetne, de összejön valaki olyannal aki elkapta vagy oltott, és gnóm gyerekük születik.
2021. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!