Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet koronavírushoz köthető?

Ez lehet koronavírushoz köthető?

Figyelt kérdés

Ma elkezdett este fájni a fejem és most meg rosszabb és zúg is a fülem és kicsit zsibbadtnak érzem a szamat és fáradt vagyok..

Ma költöztem egy új lakásba és takarítottam itt meg voltam ebédet venni egy étteremből.. szerintetek ez mi lehet? Vagy mit csináljak gyorsan hogy jobb legyen? Meg picit hányingerem is van, feszült is voltam ma meg ittam egy 550ml energiaitalt..

Most belenyaltam a csokiba és érzem az ízét de pl teát is csináltam de nagyon halvány az íze..


2021. jan. 31. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden egyes leguti betegsegem igy kezdodik, a natha is, de a koronavirus is igy kezdodott. A kovetkezo napokban meglatod.
2021. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomás probléma is lehet. Magasvérnyomásnak is megfelelnek a tünetek.
2021. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kèrdezô! Nem ugy tûnik, hogy Korona virusod lenne. Inkább kissè megvisel a költözködès!
2021. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze bármi lehet! Vettem be fájdalomcsillapítót meg forró fürdőt! Jobban vagyok

Szerintem ez csak a stressz

2021. jan. 31. 22:18
 5/5 Angel3000 ***** válasza:
Pròbàlj ellazulni! Örûlj, hogy tùl vagy a költözésen!
2021. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!