Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lesznek pattanásaim?...

Meddig lesznek pattanásaim? Köthető életkorhoz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

KB, mikor elkezdesz nemi életet élni, akkor csökken a számuk illetve elmúlnak. Olyan 18-20-25 körül meg már biztosan kevesebb lesz.

Kivéve ha valami hormonzavarod van, mert sokaknak akkor sem múlik el.

28 / N

2011. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hormonzavaron kívül méág iszonyat sok dolog okozhatja. Pl a sok édesség. Engem a csoki mindig kiüt, pedig már 24 éves vagyok de a mai napig ha csokit eszem "kivirágzik" az arcom. Pont most is elég sok pattanásom van, de ez már nem a csokitól hanem a méregtelenitéstől van. Igy próbál meg a szerveuet megszabadulni a mérgektől. Nem tudom hallottad-e de a bőr állapota sokat elárul egészségi állapotunkról! A sok pattanás serdülőkorban normális egyébként vagy életviteli, étkezési hiba vagy hormonzavar következménye.
2011. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nyuszika01 válasza:

Egyetértek az előzővel, és azt még hozzátenném, hogy az olajos magvaktól is kijönnek nálam.

Ha idősebb korodban is lesznek még pattanásaid, ne aggódj, hanem kezeld őket! Pár receptet kipróbáltam már, de egyik sem volt igazán hatásos. Aztán megjelent a Garniertől egy golyós leszárító kék kenőcs, és attól, ha bekenem, egyből elmúlik. Ráadásul már 1 éve használom, és még mindig van benne :D Ezt nem reklámként írom, mert tényleg hasznos. :)

2011. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elég nehéz leírni, de nem úgy kell elképzelni, hogy gereblyés az arcom, hanem a karomon, vállamon, combomon elő-elő jön 1-1 pattanás. Főleg a felkaromon van olyan gyulladás nélküli pukli, amit ha megnyomok, akkor kifröccsen belőle a fehér cucc.

Amúgy már elmúltam 20, hála' ég rendszeresen van szex :D

2011. máj. 31. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!