Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes az, ha...

Mennyire veszélyes az, ha kinyomtam egy anyajegyen levő pattanást?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem pattanás volt az egyik anyajegyemen, és azthittem emiatt, hogy az egész egy pattanás, és megpróbáltam kinyomni. A bőrfelület ott megsérült, de még mindig rajta van a pattanás (vagy csak az anyajegy az, ami kidudorodik), azóta nem nyúltam hozzá.


Ezen a héten megyek háziorvoshoz, úgyhogy úgyis megkérdezem, hogy ki kell-e vizsgáltatni ezt, viszont eléggé zavar ez. Mennyire lehet ebből komoly baj? Van valami, amire odakell figyelni?



2021. febr. 1. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen, bőrgyógyász mondta ha anyajegy megsérül, ki kell vágni, ki is vágta. Ez egy nagyon jó magán főorvos volt. A körzeti, meg az állami orvos csak legyinteni fog rá.A többi rád van bízva kinek higgy.
2021. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!