Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az anyajegyemre nött egy...

Az anyajegyemre nött egy pattanás és kinyomtam...lesz belőle baj?

Figyelt kérdés
Este kinyomtam a pattanást a tarkómon viszont utána megmutattam másnak és kiderült hogy egy anyajegyemen volt ...vérzett de nem tudom hogy az anyajegy vagy a pattanás...lefertőtlenítettem hidrogen peroxiddal és azóta hozzáse nyúltam...félek hogy baj lesz belőle csak jövőhét után tudok elmenni bőrgyógyászhoz az már késő lenne?

2020. aug. 8. 22:24
 1/2 anonim válasza:
Az anyajegynek semmi köze a pattanáshoz. Az anyajegy a bőr mély rétegeiben levő festékanyag, a pattanás meg a legfelső rétegek közt rekedt faggyú. Semmivel nem lesz több bajod, mintha egy sima pattanást nyomtál volna ki.
2020. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lesz bajod tőle,de ha rossz helyen van és zavar, akkor nem árt dokinak megmutatni.
2020. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!