Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért gyulladt be a köröm...

Miért gyulladt be a köröm ágyam ,mit a teendő ?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 hónapja van begyulladva a nagy labujjamon a körömágy,van rajta egy kicsi duzzanat is ,illetve néha fájni is szokott ,de van olyan is hogy nem fáj csak ha kisebb ütés éri .Fogalmam sincs miért gyulladt be ,gondoltam arra is hogy a köröm benőtt ,de arra is hogy a munkavédelmi cipőm a kicsi .Most elkezdtem kenni betadinnal ,de egyelőre még nem vettem észre drasztikusabb változást .Orvoshoz kell vele fordulni ?

2021. febr. 1. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Sebészeten 2 perc alatt megoldják. Esetleg pedikűrös. Ha bírod, akkor magad is orvosolhatod a problémát.
2021. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kend 1 hétig Tetran krémmel és tegyél rá egy sebtapaszt, lehet ez neked is elmulasztja, de ha nem, akkor meg kell nézetned sebészeten.
2021. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!