Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez esetben mi a teendő?

Ez esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

A barátom egy évvel ezelőtt, tavaly augusztusban balesetet szenvedett, aminek következtében fémet kellett tenni a bal csuklójába. Kettőt is.

Az egyik heg begyulladt mára.

Ő konyhán dolgozik és ma tudtam meg, hogy olyan meleg vízben kell mosogatnia, amiben nem is szabadna, sőt azt is meg mondta az orvos, hogy hány órát szabadna dolgoznia, terhelnie, ő ezt 2-4 órákkal túllépi.. Tehát az ok szerintem meg van, hogy miért történhetett ez.

Mindenképpen ahhoz az orvoshoz szeretne menni, aki műtötte, viszont hozzá csak hétfőn lehet időpontot kérni.

Nem tudom, hogy most így mit lehetne tenni, vagy mit javasolhatnék én neki.

Szerintem így, hogy be is gyulladt, nagyon nem tesz jót neki, hogy 10-12 órákat dolgozik és megerőlteti, mondtam is ezt neki, mondta, hogy tudja és fél is, de muszáj. Ez szerintem annyira nem igaz, pont mostanság akarta otthagyni ezt a munkahelyét és pont azért, hogy ne legyen ebből baja. Mégis lett, csak még nem tudom mekkora, de az az érzésem, hogy ha ennek ellenére is így dolgozik, annak nem lesz jó vége.

Nem tudom, hogy milyen következményekkel járhat ez, de nincs jó előérzetem.

2 dologgal kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, az egyik az, hogy a munkahelyét illetően mit javasoljak neki?

A másik pedig az, hogy amíg nem kap időpontot az orvoshoz, menjünk el valami ügyeletre megnézetni?

Az utóbbihoz hozzáteszem, hogy ő nagyon ragaszkodik ahhoz, aki műtötte, mert sok a negatív tapasztalata és fél mással megnézetni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 17. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

egy orvossal jó lenne megnézetni, de nem ritka hogy sokat kell várni kórházban, míg sorra kerül az ember, utána el lehet menni a saját orvoshoz is, ha nem érzi biztosnak az ügyeletest, hogy jól végezte a munkáját.


a munkahellyel kapcsolatban meg csak annyit tudnék mondani, hogy mihamarabb váltson, ha nem tudják elfogadni hogy nem terhelheti a csuklóját.

2013. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!