Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb módszer az...

Mi a leghatásosabb módszer az aranyér eltűntetésére?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, már hónapok óta van egy közepes méretű aranyerem, és eléggé zavar.

Kenegettem Reparonnal 1-2 hétig, de mikor észrevettem hogy nem hatott, abbahagytam.

Amit érdemes tudni, hogy sokszor szoktam a hasizmomra dolgozni, főként hasprést (úgy olvastam, ez is probléma lehet).

Mondtam már Anyukámnak hogy zavar/ menjünk el orvoshoz, de ő nem akar, azt mondogatja hogy majd elmúlik..

Mit tegyek?



2021. febr. 3. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül dokihoz
2021. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Használj el egy adag sperti kúpot, és amennyiben nem hat fordulj orvoshoz, lehetséges hogy műteni kell.

Ezen kívül nagyon fontos a rostgazdag táplálkozás és a napi minimum 2 liter víz.

2021. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Svédkeserű egy kis darab vattára, és ezt feltolni este. Lehet kicsit segíteni körömvirág krémmel rá. Reggel normálisan ürül. Pár nap alatt segít...általában. Ha nem segít orvos.
2021. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat! Azt is érdemes tudni, hogy nem fáj/ viszket/ vérzik, szimplán csak nagyon zavaró.
2021. febr. 3. 10:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt a legtöbbet az segít ha sok rostot viszel be a szervezetbe így a székleted puha lesz nem fogja bántani és hamar visszahúzódik, meg fontos a mozgás. Ne ülj, feküdj sokat hanem sétálj mindennap. Plusz lehet reparon krémet használni lehet az is segít.
2021. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Menj el orvoshoz! Ő majd eldönti, hogy mivel kezeli.
2021. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezzel ugyan nem mennék orvoshoz. Ha a kenőcs nem elég, próbáld a kúpot is.
2021. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
61%
Orvos. Egyáltalán nem fájdalmas a műtét.
2021. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17 évesen nem fogják megműteni. Étrendváltoztatás, és elmúlik. Fiatal, elmúlik gond nélkül.
2021. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem eszek össze vissza, próbálok minél több vizet inni, minél egészségesebben enni. Mit tudnék még változtatni az étrendemen? (170cm- 55kiló vagyok)
2021. febr. 7. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!