Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb mozgásf...

Melyik a leghatásosabb mozgásfajta a narancsbőr teljes eltüntetéséhez? Egyáltalán lehetséges a teljes eltüntetés?

Figyelt kérdés

#narancsbőr #cellulit #hatásos módszer
2013. jan. 25. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
futás, szobabicikli +DIÉTA a narancsbőr nem szereti egyiket se!
2013. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és milyen diétákat ajánlanál a narancsbőr teljes eltüntetésére?
2013. jan. 25. 22:26
 3/12 anonim ***** válasza:

szálkásító diéta és bármilyen aerob,vagy akár kardió edzés.

és persze,hogy eltüntethető.

a narancsbőr annak a jele,hogy magas a testzsírszázalék,testsúlytól függetlenül.

amint ideális,egészséges tartományba csökkented a testzsírod el fog tűnni.

ha meg sportolói kategóriára csökkented a tzs-t,akkor az emlékének is nyoma vész örökre.

diéta kezdetekor mérj testzsírt,aztán meg 2 hetente végig a csökkentés alatt.

2013. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

*4 mondat.

mármint a narancsbőr fog eltűnni.

2013. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy a mozgásban gondolkozol és nem mindenféle ultrahangos masszázsos krémes marhaságokon. Valóban precízen kiszámolt szálkásító diéta kell elsősorban, mellé aerob és esetleg némi súlyzós edzés.
2013. jan. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szálkásító diéták alatt mit értetek? tudtok valami olyant ajánlani amiben nincs hús? mivel laktovegetáriánus vagyok.
2013. jan. 26. 11:14
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor sajnos marad a narancs.

a diéta lényegi eleme a fehérje bevitel és a hús.

diéta ajánláshoz meg nem árt pár kiinduló adat.

2013. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azert nem hiszem, hogy hus nelkul nem lehet megoldani ezt a dietat:) amugy milyen adatok kellenek?:)
2013. jan. 26. 18:49
 9/12 anonim válasza:
Bármilyen mozgásfajtát választhatsz, de szerintem a legjobb a célzott edzés: fenék- és comberősítő gyakorlatok. Na meg a futás. Szerintem a teljes eltűntetésez kell még szénhidrátszegény diéta és megfelelő masszázs alkalmazása is. Ezt otthon te is meg tudod csinálni magadnak szerintem. Én babaolajból és tripleffectből kevertem ki a masszázskencémet és fürdés után mindig ezekkel kentem magam. Így a karom is jól szálkásodott. :D Viccet félretéve, én ezeket csináltam, eredményesen.
2013. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
fu, nagyon köszönöm!!:) a testtekercselés is jó lehet?
2013. jan. 31. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!