Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyakam egy picit jobbra...

A nyakam egy picit jobbra dől, hová kell ezzel fordulni?

Figyelt kérdés
Tudom, elég furán hangzik a probléma, de a nyakam valamiért jobbra dől egy picit. Ha csak a csigolyákat tapogatom, akkor is érződik, hogy jobbrább van dőlve, de tükörben is látszik egy picit. Ilyenkor milyen orvoshoz kell fordulni? Ha csak pár év múlva megyek orvoshoz súlyobbodhat a probléma?

2021. febr. 4. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
BALRA! bruuuuuuhahahaha :D
2021. febr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gerincferdülésre tippelnék.
2021. febr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ortopédia, néha reumatológia is jó lehet, mert nekem a gerincsérvemet ott vizsgálták ki, MRI, röntgen, és kaptam volna időpontot műtétre, de végül nem vállaltam. Bár inkább ortopédia, és súlyosbodhat igen. Nyaki gerincsérv alakulhat ki, ami talán rosszabb mint a deréktáji. Vagy addig míg időpontot nem kapsz érdemes "gyógytornáztatni". Csontkovács is szóba jöhetne, bár én személy szerint nem ajánlom, mert nehéz olyat kifogni aki jó is, és nálad nem biztos, hogy lenne értelme néhány kezelésnek. Lehet valami nyakrögzítőt kapsz, és azt viselned kell jó pár hónapig,naponta több órán keresztül.
2021. febr. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
2021. febr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És covid idején lehet ortopédiára menni?
2021. febr. 4. 09:03
 6/13 anonim válasza:
74%
képet tudnál küldeni rőla?
2021. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Voltam gyógytornásznál, elmondtam neki ezt, és azt mondta, hogy ez lehetetlen. Végigtapogatta a hátamat, a nyakamhoz hozzá sem ért :(. Pedig tükörben is látszik, meg tapogatásból is érződik :(
2021. febr. 24. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem menj el egy orvosi rendelésre, covid idején is természetesen minden is van, csak maximum nagyobb a várólista, de ugye nem mindegy hogy most mész el, és egy hónap múlva mehetsz is, vagy elmész 1 hónap múlva, és mégegy hónapot vársz:) Bár a gyógytornász is szakember, de ő nem állíthat fel diagnózist. Jobbulást kívánok!
2021. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Felhívtam már a háziorvost, ő azt mondta, hogy nincs ortopédiai szakrendelés, ezért mentünk gyógytornászhoz :(
2021. márc. 2. 20:09
 10/13 A kérdező kommentje:
A háziorvos elküldött röntgenre, és a röntgenen látni lehet, hogy nem teljesen egyenes, de a háziorvos azt mondta, hogy ez még nem vészes (a háziorvos nézte meg a röntgenképet, nem egy ezzel foglalkozó szakorvos). Semmit sem mondott, hogy mit kéne tennem, hogy ne fájjon a nyakam és ne rosszabbodjon a ferdülés.
2021. máj. 8. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!