Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a nagydolgom...

Hogyan oldjam meg a nagydolgom hogy ne legyen számomra kellemetlen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostmár 5. Napja vagyok trombózis miatt fekvőbeteg. Ma kaptam egy “wc széket” de képtelen vagyok elvégezni a dolgom. Iszonyatosan kínos, félek hogy a szag bent marad, vagy nem tudom. Eddig ágytálam volt:..Számomra ez nagyon megalázó, de nagyon kell tegnap óta. Mit tudok tenni? Nagyon lenézőek itt a nővérek, nem akarom hogy alólam bármit is ki szedjenek

2021. febr. 4. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem engedik a WC használatát, akkor egyetlen lehetőséged a 'szék'. Szerintem egyikük sem szól majd semmit, hisz már láttak ilyet nem egyszer.
2021. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Az lehet, hogy ők láttak, de iszonyú érzés lehet, annak, akitől épp kiviszik. Én sem merném, az biztos.
2021. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát komolyabb problémát fog okozni ha benttartja, mint a szégyenérzet, amit ez követhet.
2021. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod mennyi idő múlva használhatsz rendes wct?
2021. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Holnap már felkelhetek. De tegnap este óta tartogatom. Iszonyatosan kellemetlen ez a helyzet nekem, olvasgattam neten, de ilyen témát nem is találtam. Egyszerűen pisilni is alig megy, amikor meg jönnek hogy “na van benne valami?” Akkor meg elkap az a borzalmas érzet....
2021. febr. 4. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Pedig sajnos, muszáj lesz kibírnod valahogy... :-\
2021. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem próbálj meg felkelni még ma. Az a pár plusz óra nem hinném, hogy sokat számítana.
2021. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha felkelek akkor nem fognak haza engedni. Viszont meg fogok kérdezni egy éjszakás nővér, hogy a nagy dolgom végezhetném e most az egyszer kint, és a többit a székben....
2021. febr. 4. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Üljönek bele ők abba a tákolmányba 😀
2021. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondtam már én is. Ennél már csak az ágytál volt kellemetlenebb, na ott amikor kellett sírtam... Pisilésnél is
2021. febr. 4. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!