Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kerültetek már kellemetlen...

Kerültetek már kellemetlen helyzetbe hashajtó miatt?

Figyelt kérdés
Jártatok már úgy, hogy nem akkor hatott, amikor számítottatok rá? Volt, hogy suliban, munkában, vagy egyéb alkalmatlan helyen fejtette ki a hatását? Hogyan vészeltétek át?

2020. okt. 10. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én már kerültem ilyen szituba nemrég. Rólam tudni kell, hogy jó és gyors az anyagcserém, naponta egyszer mindenképp, de előforul hogy 2x is kakilok. Viszont néhány hete volt egy komolyabb székrekedésem, nem tudtam kakilni 4 napig. Annyira fájt már a hasam, hogy egyik este behashajtóztam magam, mondván másnap reggelre vagy még esetleg éjszaka hatni fog végre. Reggel fölkelek és furcsa mód még mindig semmi. Elmentem suliba, mert aznap fontos érettségire készítő órám volt, a megérzéseim azt sugallták, hogy lehet baj, szóval eltettem még otthon egy egész guriga wc-papírt meg egy váltóbugyit a biztonság kedvéért. Reggel tesivel kezdtünk, ezt hasfájásra hivatkozva kihagytam, aztán reggeliztem szünetben egy joghurtot és ez nagy hiba volt, mert következő óra közepe fel elkezdett morogni a hasam. Gondoltam szünetig kibírom, nem lesz baj, hát a frászt... Kb. 5 perccel később már éreztem, hogy azonnal wc-re kell mennem különben bekakilok... Kikéredzkedtem, szerencsére kiengedett a tanár, vittem a wc-papírt a táskából, a folyosón már szaladnom kellett, mert a termünktől egy jó perc sétányira volt a wc, beértem, farmerem már ajtóba kigomboltam, még a fülkébe se értem be már bugyimat lehúztam, ráhuppantam a wc-re és csak úgy jött belőlem a cucc, még a fülke ajtaját se tudtam bezárni, csak közben. Visszamentem órára, aztán a következő szünetben is volt még egy utam, az már ciki volt, mert nyilván volt más is a wc-ben, de a nap további részét már megúsztam. Űgyhogy durva volt eléggé. 18L
2020. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer nem hatott időben, munkába menet a tömött buszon kezdett el csikarni. Sikerült visszatartani, így nem történt baleset.
2020. okt. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én egyszer péntek este vettem be hashajtót, szombaton hatott is rendesen. Késő délutánra volt megbeszélve egy baráti összejövetel. Mielőtt elindultam, megpróbáltam mégegyszer elmenni wc-re, hátha van még ami ki akarna jönni. Nem jött semmi, ezért úgy gondoltam, hogy elmúlt már a hatása, így elindultam a városba. A villamoson viszont újra előjött az inger. Éreztem, hogy nem fogom tudni sokáig visszatartani, így leszálltam és berohantam a Mekibe az Oktogonnál. Nagy örömömre nyitva volt a kapu, nem kértek blokkot a wc-hez. Bementem, letoltam a nadrágom és már robbant is ki belőlem egy nagyobb adag. Dolgom végeztével kisétáltam és elindultam a megbeszélt helyre. Szerencsére megúsztam ennyivel, az este további részében már nem okozott kellemetlenséget.

Én elég ritkán szorulok rá, de akik viszonylag sűrűn használnak hashajtót, azok nem tudom hogy egyeztetik össze a napi teendőkkel. Kiszámíthatatlan, hogy mikor jön az inger, viszont ha jelentkezik, akkor elég sürgősen kell wc-re menni.

2020. dec. 25. 19:18
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Sajnos volt már benne rèszem. Egy ismerôsôm monta, ha pár kilót le akarok hamar adni, akkor vegyek Szûztea kapszulát a Dm boltban. Meg is vettem, be is vettem este lefekvès elôtt, ahogy irta a leirás 2 db-ot. . Másnap reggelre hasfájás nagy WC, gondoltam majd elmulik, 2 óra mulva megint, majd már annyira elhatalmasodott rajtam hogy nem tudtam elhagyni a lakást se egesz nap! Le kellett mondanom a barátnômet is! Másnap dèlig tartott a gyógyszer hatása. Valóban megszabadultam kb 1 kg-tól rövid idön belûl!
2020. dec. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több napja nem tudtam kakilni ezért bevettem 3 szem dulcolax hashajtót este , gondoltam reggel suli előtt jól kifosom magam de nem... Elindultam a suliba majd a villamoson elkezdett csikarni a hasam a hashajtótól , közben éreztem hogy fosnom kell. Beertem a suliba majd tesi óra következett , az elején elkezdett újra erősebben csikarni a hasam így kifutottam a wcre , ahol fostam mint a víz , közben nagyon fájt a hasam. Szünetben is a WCn ültem és ment a hasam.. osztálytársaim rám akarták törni az ajtót mert nekik is wczni kellett de a tesi öltözőben csak 1 wc van.. kínos volt :(
ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!