Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félrenyeltem a megrágott...

Félrenyeltem a megrágott fasirtott, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Érzem a tokromba, éa furcsám nyelek. a levegõ vétele is nehezebb. lehet valami bajom? valaszokat koszonom

2021. febr. 6. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Ha baj lenne, nem ide írogatnál. A mentősök nem engednék.
2021. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
en ertem, csak tol fura. mar egy ideje tobbszor is felrenyelek, viszont ez masabb. tenyleg nehezebben kapok levegot. ittam is, de nem valtozik. mi tortenik ha bekerul a nyelocsobe?
2021. febr. 6. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bekerül a nyelőcsőbe, onnan tovább megy a gyomrod felé. Nem ez a cél?
2021. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsi, legcsot akartam irni. akkor mi tortenik?
2021. febr. 6. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Egy koronavírusos szamár módjára köhögnél. Történt ilyen? Nem. Nyugodj meg.
2021. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, megprobalok megnyugodni. :)
2021. febr. 6. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a légcsőbe kerül egy olyan pici darab ami nem vált ki köhögést akkor a tüdőbe be is tokosodhat, rokonom így járt Várj még pár napot ha nem javul menj orvoshoz Tünete nehézlégzés enyhe nyomás
2021. febr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az már rég lement,csak valószínü a helyét érzed a torkodba.Ha a légcsövedbe ment volna,köhögnél,öklendeznél.

Hogy megnyugodj,megnézetheted a gégészeten a torkod.Gégetükörrel meg tudják nézni a gégéd is,sőt kicsit belelátnak a nyelőcsőbe is.

2021. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!