Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában naponta-kétnaponta...

Mostanában naponta-kétnaponta állandóan félrenyelem a vizet. Ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ellene? Műanyag üvegből iszok, időnként cserélgetem. Mostanában egyre gyakrabban nyelem félre. Rászoktam a megfelelő folyadékbevitelre, de mostanában eléggé kezd elmenni tőle a kedvem. Lehet tenni valamit a folyamatos félrenyelések ellen?

2021. jan. 12. 04:44
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Dohányzol?

Létezik ilyen beidegződés zavar egyébként, nálad nyilván nem tudjuk mi miatt van. Lehet ez rekeszsérv miatt, reflux miatt, vagy szénsav miatt is, ha olyat iszol.

2021. jan. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, soha nem is szívtam egy slukkot se.
2021. jan. 12. 14:58
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Csak a víz ivásnál nyelsz félre? Orvostól megkérdezném mi miatt lehet, de ha gyakori, akkor nem jó jel.
2021. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, az első kortynál általában. Evés közben elég ritkán. Vízen kívül mást nem iszok, ha erre irányul a kérdés, tehát arról nem tudok nyilatkozni.
2021. jan. 12. 16:10
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem alkoholra gondoltam, hanem hogy ételnél is. De attól is lehet, hogy csak undorod van a víztől és öklendezni kezdesz azért nyelsz félre. De csak tipp.
2021. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pedig én szeretem a vizet. :(

Lehet elkezdek vodkázni, ott legalább számítok rá, hogy úgyis visszajön.

2021. jan. 12. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!