Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomrángás tartósan?

Izomrángás tartósan?

Figyelt kérdés
Sziasztok!1 hete elkezdett rángatózni a szemem, aztán a halántékom,és már több helyen is kezem, lábam.Pár másodpercig tart.Eléggé megijedtem ezektől, már lehet hogy a stressz is provokálja... Leginkább a szememnel jelentkezik, de sokszor egy nap. Volt valaki, aki több napig /hétig érezte az izomrángást?Ha igen, mennyi ideig, mitől múlt el?
2021. febr. 6. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez tipikus magnéziumhiány. Ha érzem, hogy elkezd rángatózni magától valamelyik izmom, vagy begörcsöl a vádlim akkor magnéziumot szedek 1 hétig és az megszünteti ezeket. Amit tudok ajánlani: MAGNEROT 500MG
2021. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom elsőhöz, tipikus magnéziumhiány tünetek.

Főleg a vegetatív idegrendszer működését befolyásolja, ezért az izomrángások.

2021. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt magnézium hiányom mégis fel éven át tikkelt az egész testem. Szerintem a depresszió, szorongás, meg minden olyen dolog hozhatta ki belolem
2021. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez előfordulhat vagy bele fér szerintetek,hogy akár több napig is van valakinek izomrángása,napjában sokszor?
2021. febr. 6. 21:30
 5/11 mindentudó99 ***** válasza:
Magnézium. Ha nem segít keress ideggyógyászt
2021. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan időszakaim, amikor egész sokszor történik ilyen. Nekem általában elmúlik 1 hónap alatt, aztán megint jelentkezik pár hónap, év múlva.
2021. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Voltam időközben orvosnál,mert nagyon sokszor jelentkezett, és testszerte mindenhol.Laborom hibátlan,neurológus csinált eng/emg vizsgálatot, az is negatív.Szerinte stressz.Saját megnyugtatásomra kértem koponya mr vizsgálatot,jövő héten megyek. Remélem minden rendben lesz.Azóta amúgy lényegesen csökkent a számuk, sőt néha van olyan nap is hogy nem jelentkezik... Aztán újra...

Remélem hogy valóban csak a stressz okozza, eléggé tudok panikolni sajnos.

2021. márc. 13. 06:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veled azóta? Elmúlt?
2022. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia, nem múlt el. Megtanultam vele együtt élni :).Hol több van,hol kevesebb,van hogy észre sem veszem.Sok orvosi vizsgálaton voltam,nem találtak semmit.Próbálom nem stresszelni magam ezen.Magnétiumot szedek.
2022. szept. 20. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem a magnéziumtól vagy ki tudja mitől enyhült. De változó minden nap 🙂
2022. szept. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!