Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran gondoltok...

Milyen gyakran gondoltok öngyilkosságra? 26F

Figyelt kérdés
Engem évek óta foglalkoztat, folyton munkanélküli vagyok vagy minimálbéres munkát végzek, nincs saját egzisztenciám (még egy jogsim sem), mivel ronda és csóró vagyok a nőknek sem kellek. Próbálom pozitívan szemlélni az életet de nem tudok kitörni ebből a helyzetből: mivel nincs elég pénzem sem tanulni sem költözni nem tudok, a külsőmön is próbáltam változtatni pl jobb fodrász, új ruhák, edzés, stb de továbbra is ronda vagyok.
2021. febr. 7. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha sem gondoltam meg ilyenre. Mindenkeppen keress fel egy pszichologust!
2021. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vk1995 válasza:
5%

Én mikor fiatal voltam akkor gondoltam rá mert úgy gondoltam nekem ez az utolsó lehetőség már nem bírom tovább nem tudtam mit kezdjek az életemmel ,de aztán 😍😍 elkezdtem olvasni a bibliát és megismertem Jézust Oh ő csodálatos és már ma eszembe sem jut hogy öngyilkos legyek boldog vagyok és nagyon szeretem Jézust .

Próbáld meg te is olvasd a bibliát vagy néz filmet Jézus életéről , de ha ezt nem is teszed meg soha ne légy öngyilkos mert az öngyilkosak a pokolba jutnak !

2021. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majdnem naponta 24/l
2021. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Naponta többször. Persze vannak jobb napjaim, de akkor is eszembe jut. Évek óta rosszul alszom és csak agyalok mindenféle dolgon és a végén mindig csak egy megoldása marad a problémáknak.

Többnyire a munkával fojtom el, ezért nem is merek másikat keresni, mert félek, hogy amíg nincs addig semmi nem tartani itt.

2021. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon gyakran,és már rég megtettem volna csak nem tudom mivan a halál után,ezért kinda félek tőle
2022. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!