Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az injekció?Mosta...

Mennyire fáj az injekció?Mostanaba sokat szédülök és el is ájultan már kétszer.

Figyelt kérdés
Anyum be akar vinni a sürgősségire de ott biztos hogy injekciót fognak adni es én félek ettől és nem akarom. Ma sikerült még győzem hogy ne vigyen be de azt mondta holnap be visz . Mire számítsak ??Nagyon félek.

2021. febr. 7. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Orvos
Pihenes
10 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy orvoshoz mész, még egyáltalán nem biztos, hogy injekciót kapsz. Egyébként meg nem fáj, meg sem érzed.
2021. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
A receptorok elkezdik érzékelni a fájdalmat,és elküldik az agynak ezt az üzit. De ehhez kell egy másodperc. Az elején csak egy szúnyogcsípés fájdalmát érzed. De a fájdalmat csak,a szúnyogcsípés inkább kellemetlen érzés,nem a fájdalom miatt. Aztán egyszercsak a másodperc után wááá. Kaptunk már pár szurit életünkben. Én még mindig úgy állok hozzá,ha nem szükséges,akkor nem. De egy Muay Thai harcosnak,akinek minden izma és izülete ki van idegelve,az meg se érzi...Bár ez lehet hátrány,ha vérzik,és nem veszi észre :DDD Irigylem őket és nem is.
2021. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

2

Te miféle injekciókat kaptál? Én nem vagyok muay thai harcos, de még sosem okozott nekem fájdalmat (sem vakcina, sem érzéstelenítő, sem más).

2021. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma reggel 6:30-kor vettek vért és esküszöm h alig éreztem. Nyáron a szúnyog csípés rosszabb volt.

A szuri még ennél is kíméletesebb!

2021. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én nekem viszont minden fájdalmat okoz. A lég utóbb is mikor belém nyomta a tűt orditottam fájdalmamba vagy öt percig borzasztóan fájt ,pedig csak infúzió volt .Mire szamicsak az orvosnál?

A múltkor ugyan ezzel mentünk és egy hétre be utalt és minden nap kaptam infuziot.Kinszenvedes volt az az egy hét.

2021. febr. 7. 20:58
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Inkább meghalnál vagy elszenvednéd a hosszútávú károsodást???

Ha szétcseszed magad mert húzod az időt, hidd el utána többet fognak szurkálni

2021. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, hogy még gyerkőc vagy, szóval úgy is beszélek veled. Hallgass az anyádra vagy meghalsz!
2021. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nincs valami módja hogy el kerülnek az injekciót és az orvost valami megoldás kellene. Mert nem akarok szenvedni
2021. febr. 7. 21:48
 9/23 anonim ***** válasza:

Sokkal többet szenvedsz majd orvosi segítség nélkül. :)

De mégis milyen injekcióra számítasz? Miért kaptál infúziót? Mi a betegséged?

2021. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
3 Egyébként az emberek többsége nem acélbőrű,hogy meg se érzi. Igen is okoz fájdalmat,vannak emberek,akik jobban érzik,vannak akik kevésbé. Lehet,hogy te a sok kőműves italtól nem érzed,vagy lehet,hogy szimplán így születtél,de ezen túl is van világ.
2021. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!