Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munka előtti napon miért nem...

Munka előtti napon miért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés

Itthon voltam 2 hetet táppénzen mert műtötték a kezemet. Semmi problémám nem volt az alvással már 9 kor úgy aludtam mint akit fejbe vágtak.

Viszont most hogy megyek dolgozni holnaptól és hajnal 4 kor kelnem kell az istennek sem tudok elaludni. Van hogy hajnalokig fent vagyok és max 1-2 órát alszok aztán kelek.

Már mindent bevetettem, teáktól a nyugtatókig a bárányszámolást is beleértve de semmi nem használ.

Pedig egyébként szeretem a munkámat és a kollegáimat is ezért nem értem mi lehet a gond.

Ti jártatok màr így? Mert én már nagyon unom....



2021. febr. 7. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Tudatalatti stressz.
2021. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezen lehet segíteni valahogy?
2021. febr. 7. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elalvás előtt ne telefonoz, Tv-z se semmi ilyesmi. Csak feküdj és vegetálj egy órát-egy felet. Illóolajokat használj, az is segít belazulni pl levendula és aroma difúzzor. És egy pohár víz!
2021. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor ezt na kifogom próbálni hátha beválik! :)
2021. febr. 8. 05:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma*
2021. febr. 8. 05:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, de csak vasárnap. A többi nap már jobb. A baj az időre keléssel van főleg, tehát, hogy ez motoszkál az ember fejében tudat alatt. Súlyosabb esetben meg a stressz a másnapi munkától/főnöktől/határidőtől.
2021. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!