Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyivel...

Normális, hogy ennyivel gyengébb a bal kezem?

Figyelt kérdés
Pl néha fogni se tudok vele olyan jól. Ha nem nézek oda simán mellényúlok a kilincsnek. Ma véletlen azzal a kezemmel kezdtem el borotválnia lábam és nem is tudtam rednesen mozgatni a csuklóm közben. Mi lehet ez? utolsó hetekben észleltem. Jobbkezes vagyok.
2021. febr. 8. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha minél előbb elmész neurológushoz.
2021. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi lehet akövetkezménye ha várok pár napot? most nagyon megijedtem.
2021. febr. 8. 12:48
 3/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Nem inkább ügyetlenebb a bal kezed?

Az természetes, én sem tudok borotválkozni bal kézzel.

2021. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbkezesként, ha bal kézzel próbálnék borotválkozni, már rég elvágtam volna a torkom. Szerintem csak ügyetlenség, nem hiszem, hogy problémát jelez. Mióta áll fenn a probléma?
2021. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más ha ügyetlenebb, meg más ha gyengébb.
2021. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ügyetlenebb is, de az régóta. Most viszont nem mindig tudom a kilincset se megfogni, meg úgy érzem, hogy nem tudom teljes egészében használni a csuklóm. Pár hete áll fenn.
2021. febr. 8. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismerősöm, akinek hasonló tünetei vannak/voltak. Az is valszeg idegi, de neki zsibbadt a keze. Ő lesz@rja (vagy legalábbis lesz@rta, most nemtom hogy gondolkodik erről), de neked nem kéne. Menj el dokihoz!
2021. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!