Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beöntés után kb 30 perccel...

Beöntés után kb 30 perccel elszédültem, okozhatta a beöntés?

Figyelt kérdés

Beönteni sem szoktam gyakran, de most hosszabb útra indultam és ilyenkor megoldom hogy ne kelljen napi 3* wc-re menni.

Székelés után 4-szer vagy 5ször alkalmanként 3 deci ment be mire tiszta lettem.


Aztán a procedúra után kb 30 perccel elkezdett sötétülni többször is, hiába feküdtem le nem nagyon segített majd megjavultam.


2021. febr. 8. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Ön bolond?
2021. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
persze, hogy szédülsz, hát szétf.satod magadat
2021. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát én vezettem már le 24-48 órákat, de sosem végeztem még beöntést emiatt. Meg miért jársz te naponta háromszor nagyvécére?
2021. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Hánytatni ne felejts el ☝️ 😆
2021. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem hinném,hogy jót tesz ez az önkezelés.

Minden ilyen esetben vannak dolgok amire oda kell figyelni,nem használnám amúgy se ha nem muszáj,de otthon meg csak úgy egyedül biztosan nem.


Ezt találtam:

Hasonlóan sok mellékhatása lehet a házilag végzett beöntésnek, a vastagbél hidroterápiájának is. Emellett még a meggyengült bélfal hasüreg felé történő kilyukadását, a bélflóra teljes tönkremenetelét, súlyos fertőzéseket, folyadék- és ionháztartási zavart is okozhat. Emiatt ezt tényleg csak orvosi felügyelettel szabad alkalmazni, házilag öndiagnosztizálást követően soha!

2021. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne logikusabb, ha a kaját egyszerűen a WC-be öntenéd? Minek ez a sok tortúra közben, mire más módon odakerül?
2021. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyitol nem fogsz szedulni... tobbszor masfel liter utan mar talan...
2021. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!