Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki már kapott beöntést ( nem...

Aki már kapott beöntést ( nem szüléskor) az tudna mesélni hogy milyen, hogy történik?

Figyelt kérdés

2019. dec. 26. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt nagy ügy.. Én nem is értem ezt, miért fél mindenki tőle. Basszus utána szülni fogsz, az lesz a durva!

Amúgy oldalra fektettek. Cső be, melegvíz be, utána mentem a wc-re. Ennyi. Nem fáj, nem kellemetlen. Kicsit furcsa. Volt ott szülés alatt sokkal durvább is, mint ez az 5 perces beöntés.

2019. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak szülés előtt kaptam, de szerintem máskor is így történik. Bedugják a csövet /nem nagyon, nem kellemetlen/, langyos vizet öntenek be, amikor kiveszik, amíg tudod, vissza kell tartani a székelést. Utana nyomás a vécére, minden kijön, ami tud.

Még valami. Ha félsz, hogy valamit nem jól csinálsz, kérdezd meg a nővértől! Én megkérdeztem, hogy mit csináljak, mert még nem kaptam beöntést. Elmondta.

2019. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem csak a szűlő nők kapnak,a belső műtétre várók is kaphatnak .Már több műtétem is volt,de max csak katéterezve voltam .
2019. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam mar csak ugy is....
2020. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!